Кто создаёт поместья на Украине?
Выбрать сообщения с
# по # Помощь
[/[Печать]\]

forum.anastasia.ru -> Регионы. Движение "Звенящие кедры России"

#1: Кто хочет поселиться под Переславль-Залесским? Автор: DUMASHAНаселённый пункт: KIEV СообщениеДобавлено: Чт 18 Апр 2002, 22:51
    —
Хочу познакомиться с людьми, которые создают свои родовые поместья на Украине.


P.S:Мой почтовый ящик dumasha@ukr.net

[s](Отредактировал(а) DUMASHA - 22:52 - 18 Апр., 2002)[/s]

#2:  Автор: ОличкаНаселённый пункт: Киев СообщениеДобавлено: Ср 22 Июн 2005, 23:54
    —
Ой я тоже из Киева Very Happy .....но видно никто у нас на Украине ничего не делает Crying or Very sad ....зачем нам в Евросоюз...непонимаю

#3:  Автор: КатеринкаНаселённый пункт: Днепропетровск, Украина СообщениеДобавлено: Чт 23 Июн 2005, 13:37
    —
Да уж...
Вчера пришла ко мне знакомая:
-Ой, Настенька!
-Читаешь?
-Ага, я вообще эзотерику читаю...
Другие знакомые воспинимают Настеньку как фэнтези....Жаль

#4:  Автор: Natasha_KНаселённый пункт: Киев СообщениеДобавлено: Чт 23 Июн 2005, 13:43
    —
Оличка, Катеринка, куча людей из Украины здесь в этом разделе форума.
И сходите на сайты организаций "Рідна земля" и "Родове джерело"
www.ridnazemlya.org.ua
www.dgerelo.org.ua

#5:  Автор: ОличкаНаселённый пункт: Киев СообщениеДобавлено: Пт 24 Июн 2005, 1:40
    —
Катеринка, Natasha_K, .....ой девчёнки я не одна здесь....слава богу.....Natasha_K, спасибо за одреса....иКатеринка, нерстраивайся...помнешь Анастасия сказала: "Я существую для тех для кого существую"....некоторым людям надо время чтоб понять....

#6:  Автор: Святослав (Forest)Населённый пункт: Винницкая обл, Волшебное СообщениеДобавлено: Пт 24 Июн 2005, 10:56
    —
В украине люди действуют практически во всех областях.
Создаются и уже созданы поселения.

Оличка, если ты тоже готова действовать - приходи на общие встречи.
(они проходят по средам в 18.30 на летней концертной площадке мариинского дворца).

#7:  Автор: ОличкаНаселённый пункт: Киев СообщениеДобавлено: Пт 24 Июн 2005, 19:36
    —
Forest, каждую среду....да?....а как вас там найти....вас много...какие вопросы вы там решаете?

#8:  Автор: M_LiderНаселённый пункт: Киев СообщениеДобавлено: Сб 25 Июн 2005, 7:28
    —
Доброго дня Вам любі друзі і персонально пані Оличка !
(хоча зверніть увагу на час коли я пишу це повідомлення 01-15 )
і заодно хочу поцікавитись як Ви провели cьогоднішній день (чи не відчували Ви якихось дивних віддчуттів ?)
подробіці трошки далі...
пані Оличка !
хочу підтримати Вашу думку що:
....некоторым людям надо время чтоб понять... -
я живий приклад тому
Любі друзі хочу сказати, що у мене вчора (чи сьогодні, на часи не дивився )відбулися на мою думку одні із судьбоносних подій що дали зрозуміти сенс мого життя !
(я дуже надіюсь на себе, що воно дійсно так, а також в деякій мірі на Вас)

І так щоб було зрозуміліше трошки про себе :
життя склалось так, що дуже щільно пришлось зіткнутись з темними
силами
(о! поки писав закачалась ще одна чудова пісня
3: Реченька
748 загрузок
4: Molitwa
1336 загрузок
5: Dusha
1107 загрузок
хто не чув то дуже рекомендую !!! всі пісні просто чудові, але мені найбільше сподобалась пята - "ДУША" !!!)

...продовжую далі:
мені персонально знадобилось більше coрока років щоб зрозуміти те,
що я cьогодні зрозумів
... день почався як звичано підйом в 7-00 - дітей в школу (літній табір)
і на роботу з Беліч в Бориспіль через весь Київ (туди і назад 120 км.
і три години на дорогу, a також майже щодня бачиш по декілька аварій - отак - темні сили знищують наш час і малюють певні образи!!!
на роботі як звичайно біготня робочий день можна сказати пройшов
нормально по дорозі додому проплатив в турфірмі путівку для жінки і дітей (самопочуття нормальне)
А от коли приїхав додому тут і почалося :
різко погіршилось самопочуття (таке було декілька раз і раніше, але не настав час зрозуміти що це...) тут треба додати що по інформації певних людей (целітелів) мати моєї жінки яркий представник темних сил, що зі слів моєї жінки прокляла її ( я у них другий чоловік - першого теща звела в могилу) тещині чоловіки - три також пішли з життя в ранньому віці) з ріднею не водяться (у тещі троє дітей - двоє уже розведені, я на грані )


...почався сильний озноб (аж тіпало) а потім температура мабуть під сорок
думки почали носитись в голові з шаленною швидкістю (як на мене)
почав розмірковувати що це зі мною діеться
потім почав просити Анастасію допомогти мені і сталось чудо я так рахую - мені пригадалась Анастасія в тому випадку коли Вона
вбирала в Себе зло і спалювала його в собі не випускаючи його в люди,
на Землю
і тут я зрозумів що у мене також така місія (отримавши порцію зла спалювати зло в собі) (одна із цілітельок сказала що у мену дуже сильна аура
добра)

хоча до цього, що гріха таїть інколи відповідав на зло злом Sad

це щось подібне коли Мегре писав в восьмі книзі як син Анастасії пропонує
боротися з радіацією

... ну і от коли мені це стало зрозуміло то сон пропав і мене потягло до
компьютера (ноутбук) закрився на кухні ( а жінка моя хочу сказати, що практично не спить в любий час ночі щось спитай і тут же отримаєш відповідь
... ще один цікавий момент коли я зайшов на сайт
http://www.anastasia.ru/
на головну сторінку то побачив ще один прояв темних сил (цікаво як давно воно там і ще хтось крім мене це бачить ?
- чи це у мене персонально такий ланцюг подій ?
як уже я говорив пока писав повідомлення паралельно загружав файли
які дали мені дуже великий прилив енергії і впененості що я на правильному шляху

а ще дуже допомогла молитва Анастасії

Отец мой, существующий везде!
За жизни свет Тебе спасибо,
За явь спасибо царства Твоего,
За волю любящую. Быть добру.
За пищу каждодневную Тебе спасибо!
И за Твоё терпенье,
И за прощенье прегрешений на Твоей земле.
Отец мой, существующий везде,
Я сын Твой среди Твоих творений.
Не допущу греха и слабости в себе,
Стану достойным я Твоих свершений.
Отец мой, существующий везде,
Я сын Твой, для радости Тебе.
Твою собою славу преумножу
Грядущие века все будут жить в Твоей мечте.
И будет так! Я так хочу! Я сын Твой,
Отец мой, существующий везде.

от і наступив день (зійшло сонечко) 05-30 -
закінчується моя вахта спалювача зла !!!
(невеликої толіки)

... про Анастасію я довідався в 2003 році перечитав усі книжки
можна сказати за один присіст (хоча за роботою на інші книжки часу нема) але знадобилося ще два роки щоб все переварить і хоч щось
почати розуміти.

... зате восьму книгу що називаеться зловив одним із перших (також не спроста !)

зараз у мене як я бачу два головних завдання
-спасати сімью (в першу чергу сина - 7 рочків (теща добре з ним попрацювала і привязала до себе в тому числі через жінку)
- і продовжувати спалювати зло в міру своїх сил (з іншого боку здаеться і не багато треба - не забувати робити людям добро, a ці процеси (добро і зло) просто
не сумісні)

І що цікаво це те що недивлячись що не спав фактично цілу ніч самопочуття просто чудове хоча ще трохо болить голова.

Дякую любі друзі за увагу і Вам пані Оличка (ви дуже вродлива і добра я це відчуваю)



Все тяготы с души своей стряхни,
Оставь кусочек истинного счастья.
И перед ликом грозного ненастья,
Расправив плечи, двери распахни.

Пусть знают те, кто хочет зла,
Что ты силен, и сила та от бога.
На миг замри у своего порога
И как стрела взметнись бесстрашно ввысь.

Так МИ і зробимо !!!

з повагою Микола.

#9:  Автор: ОличкаНаселённый пункт: Киев СообщениеДобавлено: Сб 25 Июн 2005, 11:06
    —
M_Lider, дякую тобі за приємні слова.... Embarassed

дуже шкода з приводу твоєї тещі та жінки....мені здається якщо ти створишь свій простір любві то він усе вилікує і врятує твою сімью....

якщо ти вмієшь спалювати зло...у мене питання....як ти важаєшь....можно зло не спалювати, а перетворювати на добро?....як ти відчуваєшь?

І ще....останній віршь ти написав?....мені дуже він сподобовся.....
хочу подарувати тобі і свій....

Не оплакивай прошлое,
Не оплакивай жизнь,
Может что-то хорошее
Ты успел позоюыть,

Может что-то хорошее
Впереди тебя ждёт,
Не кручинься о прожитом
Это сделает дождь.

Ось Embarassed ....дякую

#10:  Автор: Святослав (Forest)Населённый пункт: Винницкая обл, Волшебное СообщениеДобавлено: Сб 25 Июн 2005, 12:45
    —
Оличка писал(а):
Forest, каждую среду....да?

Да.

Цитата:
....а как вас там найти

Приходишь в среду часов к 7 вечера, в мариинский парк, летняя концертная площадка.
Можешь спрашивать меня, т.е. Руслана (Foresta).

Цитата:
какие вопросы вы там решаете?

Решаем задачи создание родовых поселений.

Я думаю у тебя есть много вопросов, на них ответить можно при встрече.

#11:  Автор: ОличкаНаселённый пункт: Киев СообщениеДобавлено: Сб 25 Июн 2005, 13:39
    —
Forest, но у кого спрашивать?....просто прийти и у всех спрашивать....а вы знаете Руслана?.....а где у нас уже созданы поселения?

#12:  Автор: scorpi СообщениеДобавлено: Вт 28 Июн 2005, 22:41
    —
Здравствуйте Оличка,

Всё просто - позвоните по одному из следующих телефонов и договоритесь о встрече:

8-066-203-15-10 (Галина)
9-066-734-11-06 (Наталья)

Руслан и я (Александр) из этой же группы - группа "Сотворение" (Киев).
Если Вам действительно хочется к нам присоединиться, то Вы можете прочитать проект нашего Родового Поселения по адресу:
http://info.sotvorenie.kiev.ua/content/family_estate/settlements/projects/projects.html

#13:  Автор: ОличкаНаселённый пункт: Киев СообщениеДобавлено: Ср 29 Июн 2005, 1:16
    —
scorpi, ой спасибочки....ну всё точно приду....сами напросились Laughing ....надож посмотреть на своих будующих соседей Laughing

#14:  Автор: КатеринкаНаселённый пункт: Днепропетровск, Украина СообщениеДобавлено: Ср 09 Ноя 2005, 18:40
    —
Как хорошо у нас всё-таки...
любовь
Интернет у меня, жаль (или это к лучшему) бывает оччень редко...
Embarassed Возьмите меня в соседки! Razz

#15:  Автор: Святослав (Forest)Населённый пункт: Винницкая обл, Волшебное СообщениеДобавлено: Чт 10 Ноя 2005, 1:56
    —
Катеринка, если тебя устраивает поселение в Киевской области - напиши нам на sotvorenie2005@mail.ru

#16:  Автор: NarmoНаселённый пункт: Украйна СообщениеДобавлено: Пн 30 Янв 2006, 19:07
    —
Люди Добрі!!!
Здрастуйте!
Ми зараз шукаємо землю для поселення у Макарівському чи Бородянському районі Київської області! будь ласка, всі хто мають досвід спілкування і підходу до владних органів цієї місцини пишіть мені на мило!!!
Дуже треба землю нет



forum.anastasia.ru -> Регионы. Движение "Звенящие кедры России"


output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 4

Страница 1 из 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group